KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell + litografier 6354155
nr 635 4155
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Akvarell + litografier, 3 delar, Staffan Kronberg (f. 1902), ca 35 x 54
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 april 2010
kl 17:27:57
19/4 15:36:26
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg